Numer
Stacjonarny

teraz tylko

9,90 zł za miesiąc

A A A
Zobacz niżej

Dlaczego Warto?

Obrazek przedstawiający świnkę skarbonkę

Po prostu oszczędzasz pieniądze

Obrazek przestawiający górę, drzewa i chmury

Oferujemy usługi w całej Polsce

Obrazek przestawiający samolocik z papieru

Nie wiąże Cię umowa terminowa

Zobacz niżej

Prosta oferta

9,90 zł brutto

Tylko tyle zapłacisz miesięcznie
za numer stacjonarny

Moje rozliczenia

Bezpłatny wgląd on-line
do faktur i wykazu połączeń

0,12brutto

Tylko tyle kosztuje minuta
rozmowy na komórki
i stacjonarne w Polsce

0,12 zł brutto

REWELACYJNIE NISKA STAWKA ZA MINUTĘ ROZMOWY W POLSCE

Dla kogo?

Nasz Numer Stacjonarny to najlepsze rozwiązanie, które spełni zarówno Twoje prywatne, jak i biznesowe potrzeby!

Zdjęcie przedstawiające uśmiechniętą kobietę przy biurku

stacjonarny numer telefonu
to wyznacznik profesjonalizmu,
udostępnij go swoim klientom
i redukuj koszty

Zdjęcie przedstawiające uśmiechniętą babcię z córką i wnuczką

proste i tanie rozwiązanie
zarówno dla Ciebie jak i tych,
którzy do Ciebie dzwonią

Zobacz niżej

Dowiedz się więcej i zamów!

Zostaw namiary, skontaktujemy się z Tobą.


Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest SFERIA S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. St. Zjednoczonych 61A, adres email: info@sferia.pl. Dane osobowe będą przetwarzane przez SFERIA S.A. na podstawie Twojej zgody w celu przedstawienia informacji o ofercie usługi telefonicznej w taryfie NNS. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przedstawienia pełnej informacji o tej ofercie.


Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych i do otrzymania ich kopii oraz możesz żądać sprostowania danych osobowych, ich usunięcia i ograniczenia przetwarzania, a także masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, prawo do przenoszenia danych i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (od 25 maja 2018 roku – do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Nasz Numer Stacjonarny
popularne pytania

Umowę można zawrzeć pod wskazanym przez Ciebie adresem, w obecności kuriera. Klientów zapraszamy również do Salonu Firmowego w Warszawie.
Tak, wystarczy tylko złożyć w Sferii wniosek o przeniesienie numeru, a my zajmiemy się wszystkimi formalnościami.
Nie jest wymagane ŻADNE okablowanie, ponieważ usługę telefonii realizujemy przy użyciu sieci bezprzewodowej, której zasięg obejmuje niemal całą Polskę - szczegóły. Pamiętaj jednak, że połączenia możesz odbierać i wykonywać wyłącznie w strefie numeracyjnej, do której jest przypisany Twój numer stacjonarny (np. 71 dla Wrocławia).
Nie. Możesz inicjować i odbierać połączenia na obszarze całej strefy numeracyjnej, którą wybierzesz (pod warunkiem zasięgu sieci). Idealne rozwiązanie jeśli chcesz mieć swój numer stacjonarny np. w domu i w firmie lub po prostu zawsze przy sobie.
Usługa telefonii w taryfie NNS świadczona jest w oparciu o umowę na czas nieokreślony, abonent może rozwiązać ją z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia, nie są wówczas naliczane kary ani inne opłaty z tego tytułu.
Usługę telefonii świadczymy w oparciu o kartę SIM, przy wykorzystaniu technologii sieci komórkowej. Wybór aparatów telefonicznych działających w tej technologii jest obecnie na rynku ogromny i obejmuje zarówno smartfony jak i telefony biurkowe z gniazdem SIM.
Tak. Specjalnie w tym celu, w ramach abonamentu, świadczymy usługę "Moje Rozliczenia", dzięki której masz dostęp on-line do faktur, bez konieczności czekania aż faktura dotrze do Ciebie zwykłą pocztą. Usługa umożliwia również wgląd w wykaz połączeń (biling).