Czym jest Nomadyczność

Nomadyczność to usługa łącząca zalety użytkowe telefonii przenośnej i stacjonarnej, zobacz jak to wygląda u naszych bohaterów:

Mimo, że prowadzę firmę w terenie mój telefon stacjonarny wciąż mam przy sobie dzięki czemu jestem bardziej wiarygodny dla moich klientów…. Witam Panią w czym mogę pomóc?

Nomadic to dobra rzecz ! Teraz moi kumple mi zazdroszczą !…Nie dość, że mam nr stacjonarny to mam też komórkowy i to na jednej karcie w moim smartfonie! Mam rozmowy i Internet w całym kraju…Babcia, Tata i kumple pod kontrolą – wypas!

Wszyscy, i rodzina i koleżanki znają mój numer stacjonarny od lat… Cieszę się, że mogę go mieć przy sobie gdy idę po wnuczka do szkoły i gdy jestem w parku z przyjaciółką.

Telefon NOMADIC w sposób bezkonkurencyjny łączy zalety telefonu komórkowego i stacjonarnego. Posiadając numer ze stacjonarnym planem numeracyjnym (numer kierunkowy) tzw. Numer Nomadyczny, zawsze można go mieć przy sobie w wygodnym SMARTFONIE lub klasycznym telefonie komórkowym z klawiszami. Każdy dzwoniący na Numer Nomadyczny ponosi opłaty, jak za połączenia do sieci stacjonarnej - dzięki czemu kontaktujący się z nami na NOMADIC, nawet z zagranicy, mogą rozmawiać dłużej, jednocześnie płacąc mniejsze rachunki. W najnowszej odsłonie NOMADICa na jednej karcie SIM do Numeru Nomadycznego dodajemy jeszcze Numer Komórkowy oraz możliwość bezpłatnego przekierowania połączeń między tymi dwoma numerami. Dzięki temu z naszego NOMADICa można nawiązywać i odbierać połączenia niezależnie od strefy numeracyjnej, w której się znajduje, a nawet na terenie całego kraju. NOMADIC wysyła też SMSy i umożliwia dostęp do sieci Internet. Wszystko to wciąż czyni NOMADICa unikalnym rozwiązaniem technicznym na światowym rynku telekomunikacyjnym , podobnie jak wtedy, gdy po raz pierwszy w 2007 roku wprowadzaliśmy go do Polski.